7/24 SERVİS
BİZİ ARAYIN
12.12.2018

Bünyenizde bulunan vidalı ve pistonlu kompresörleri değerinde alıp yerine kompresör takası yapmaktayız. Kompresör Markası fark etmeksizin .değerinde alıp işletmenize uygun kompresör tercihi yapmanıza yardımcı olmaktan onur duyar

DEVAMINI OKU
12.12.2018

Kompresör odası diğer donanımlar yani kurutucu ile yeterli havalandırılması olan  kapalı veya açık oda  olsa da kompresörün yağmur almayacak konumda yerleştirilmesi gerekmektedir. Kompresörün kurulacagi oda 35 dereceyi ğeçmemesi gerekir.

DEVAMINI OKU
12.12.2018

Firmamızda tüm kompresör modellerinin yedek parça bakım malzemeleri mevcuttur. Her markaya uygun yedek parça için web sitemiz üzerinden veya 0532 168 66 71 numaralı hattımızdan günün her saati arayıp fiyat alabilirsiniz. Temin Ettiğimiz yedek parça garanti kapsamındadır.

DEVAMINI OKU
12.12.2018

Firmamız Bünyesinde Komsan Kompresör Yedek Parçaları Stoklarımızda Mevcut Olup Günün Her Saatinde Aynı Günde Parça Garantisi İle kompresör Yedek Parça ve Servis Hizmeti Vermekteyiz. Gerek Yedek Parça Olsun Servis Hizmetimiz ile Bakımını Yaptığımız Kompresörün üzün Bir Sonraki Bakıma Kadar Garanti Vermekteyiz.

DEVAMINI OKU
12.12.2018

Ankara kompresör servisi olarak bakım, revizyon, ve ikinci el kompresör satış hizmetimiz ile Hava kompresörü sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Gelişen Türk sanayi sektöründe basınçlı havanın öneminin farkındayız. Fabrikanız bünyesinde bulunan vidalı kompresör bakımı ve servis, revizyon hizmetleri vermekteyiz.

DEVAMINI OKU
12.12.2018

Firmamız bünyesinde her bütçeye uygun ekonomik el yakmayan fiyatlarla bizden teklif almanızı dileriz .

DEVAMINI OKU