7/24 SERVİS
BİZİ ARAYIN
Genel Revizyon

Genel Revizyon

Anasayfa ›› Haberler

Kompresör Revizyonu

Kompresörünüzü Markası Ne olursa Olsun, Kompresörlerin Vida Grubu Tamir Ve Bakım Revizyon İşlerini Yapmaktayız.

Firmamız Her Marka Kompresörlerin Vida gruplarının tamir bakım ve revizyon işlemlerini yapmaktadır. Vermiş olduğumuz revizyon ve tamir hizmetleri titizlikle ve orjinal, en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Vida gruplarının bakımları üretici tarafından belirtilen tekniklere uygun olarak yapılmaktadır.

Komresörünüz atelyemize alındıktan sonra yapılan işlemler;

Arızalı kompresör mekanik atölyemize alınır ve teknik ekibimiz tarafından demonte edilir.

Demontaj işlemi esnasında resimleri çekilir. Sökülen mekanik parçalar teknik ölçümlere tabi tutulur.

Sökülen mekanik parçaların fabrika aşınma limitleri dahilin de olup olmadığı kontrol edilir.

Arıza veya aşınma tespit edilen parçaların resimleri çekilir ve teknik rapor hazırlanarak müşteriye mail yoluyla ulaştırılır.

Müşterilerimize Kompresör vida grubu teklifi beraberinde sunulur. Teklif onayına müteakip aynı şekilde montaj esnasında da resimler çekilir kamera görüntüleri alınır ve kompresör toplanır.

Toplama işlemi tamamlanan kompresör test standında çalıştırılır. Amper kontrolü,  yağlama basınç kontrolü yapılır. Titreşim testleri

Test bölümünde yapılan tüm ölçüm ve kontrol sonuçları Kontrol Cetveline ve bilgisayara kayıt edildikten sonra boyama bölümüne alınır.

Boya işleminden sonra kompresör paketlenerek müşteriye teslim edilir veya müşterinin isteği doğrultusunda montaj ve devreye alma işlemi yapılarak kompresör çalışır vaziyette teslim edilir.

Yaptığımız işlemler sonucu fabrika standartlarımıza dönen kompresör, yapılan işlemler dahilinde oluşabilecek hatalara karşı; yanlış kullanım, yetkisiz kişilerce müdahale edilmemesi, elektrik voltajı ve tesisatından kaynaklanabilecek arızalar haricinde garantimiz altındadır.

Firmamız günün her saatinde 7/24 servis hizmeti vermektedir. siz değerli müsterilerimizin memnuniyeti bizim için ön plandadır. Kıymetli siparişlerinizi bekler iyi çalışmalar dileriz.